ФОРУМ

Форум > Big Brother 4 > Истината за тишината под юргана на Таня (Продълж

НОВ ОТГОВОР
Теми Автор Дата
Истината за тишината под юргана на Таня (Продълж
nikka 2008-11-08 22:48
Текст под снимка поместена в сайта:
Отношенията между Таня и Жоро изглежда се задълбочават. Двамата се прегръщат и целуват и леко нацупено ромката признава, че е обидена на Шопа, защото я пренебрегва. "Защо не искаш да спиш до мен?" пита тя озадачена. "Просто не мога" отговаря кратко Жоро с усилие, в което се долавя възпряно желание.

!?! Тя го пита защо не иска - той и отговаря че не може!?! За мен това е загадка. Уж иска ("долавя се възпряно желание"), но не може! Какво значи, че не може! Не може да му стане или има някакви притеснения? Чак пък такъв свян у бабаит като него... За сетен път се убеждавам, че при това момче работата нещо не е съвсем читава!
Дайте коментари.
истината
vargos 2008-11-08 22:57
коментарът ми е ,че си изкукало същество щом толкова те вълнува дали някакъв селски бек ще го мушне на една лигава циганка!!!
...
silvia_maria 2008-11-08 23:01
Защото цигането ще се изкара приластено и изоставено
Защото цигането не прави разлика между секс и брак
Щото моралистите зрители ще го осъдят като след секса не последва любов ,а чао:)
...
nikka 2008-11-08 23:15
Подценяваме Танчето и надценяваме мъжествеността на Жоро... Аз съм от тези, които имаха големи очаквания към него, но уви - нещата далеч не винаги са такива кавито изглеждат...
000000
alabalaa 2008-11-08 23:50
в бб1 се смляха да копулират: 1. парчока найден боднаа зарето 2.тишко плешивко топнаа при мел 3.зара (го набара) и мърдата мел си теглиха по една шпатула + чекии в ефир и прочие гнус

в бб2 май че мъро се облажи

а тук селското петле жорко се дуе пред циганката и си го изкарва на умберто...въобрази си че е неотразим и го раздава ала мъро (другия доморасъл философ-женкар), ама нъцки- не му стиска:))) само пози е това лайно комбайнерско...а враждата му с онова недоразумение дасилва стана банална (държи се като удавник за сламка за него-демек коронния номер на момчето с характер)

камен не ми се коментира- момчето е леш отвсякъде... на скобара никоя няма да върже- предвид репутацията му... филко е пресметлива торба с лайна и си пази имиджа на прасе домошар+това едва ли някоя ще рискува с него...освен жена му

ся не ме рабирайте погрешно- все тая дали ще гледаме нечий раклатен задник изпод чаршафите... ама що се правят на такива каквито не са? ебати олиготата! дано вкарат свястно попълнение, което да се хареса на зрителите и да им грабне наградата! защото тези не заслужават нищо! поне сеир да правеха - а то кругла нула:) вече съжалявам за бай иван и цецко - поне създаваха емоции като ни лазеха по нервите:)))
000000
alabalaa 2008-11-09 00:04
въобще тая година са много зле нещата (хаха открих топлата водица) да ги рамърдат малко бе! мисии,тайни мисии, да ги скарат, да вкарат един натокан самец че тая офца иванина съвсем заспа...да вкарат някоя жадна за слава тинейджърка да ги изпонаебе всичките...да вкарат още лезбийки, педерасти, сакати, хермафродити, неизличимо болни...да ги накарат да слабеят да пълнеят...да мизерстват...да се изпотрепят вътре...бе панаир да има...с малки изключения е голяма скука

е имам една интересна идея-нещо като миро и елена от бб2, но в хомо вариант: вкарват проблемна двойка лезбийки...едната да е бисексуална и склонна към изневери , с арт претенции и прочие...и да вкарат един урунгел, като мъро...и работата е опечена...но вече е късно
 
 

Гледай на живо! 24 часа / 7 дни